גל קנר אלימי

משרד עורכי דין

דיני חינוך | משפט חוקתי-מנהלי | דיני משפחה

אודות המשרד

גל קנר אלימי משרד עורכי דין הוא משרד בוטיק מהמובילים בישראל בתחום דיני החינוך, משפט חוקתי-מנהלי ודיני משפחה.

המשרד עוסק בתחומי נישה בהם ניתן דגש על מיצוי זכויות הפרט. הקו המשיק בין תחומי המשרד הוא השילוב והאיזון בין הזירה המשפטית-אסטרטגית לבין הצרכים האנושיים-רגשיים של לקוחות המשרד.

עורכת הדין גל קנר אלימי היא מוותיקי עורכי הדין בתחום דיני החינוך, בעלת ניסיון בתחום המשפט החוקתי-מנהלי ובתחום דיני המשפחה, ובמהלך עבודתה ניהלה תיקים רבים אותם הובילה לסיום מוצלח, בזמן קצר ותוך יכולת לזקק ולמצות את טובת הלקוחות.

ייחודו של המשרד הוא ביכולתו להעניק ללקוחות מעטפת כוללת ולשלב בין שירות אישי, הבנה עמוקה של האינטרסים והצרכים של הלקוחות, מקצוענות, חשיבה מחוץ לקופסה וניסיון עשיר בניהול תיקים מורכבים. 

עו"ד גל קנר אלימי

עורכת הדין גל קנר אלימי היא בעלת תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים (LL.B) (2011) מאוניברסיטת רייכמן – המרכז הבינתחומי הרצליה, וחברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2012.

לעו"ד קנר אלימי ניסיון מקצועי עשיר בתחומי המשרד והיכרות מעמיקה עם הרשויות והערכאות השונות בתחומים אלה. עו"ד קנר אלימי מייעצת לרשויות, מוסדות ויחידים במגוון רחב של היבטים הנוגעים לתחומי המשרד ומופיעה על בסיס קבוע בפני ועדות סטטוטורית, בתי המשפט לעניינים מנהליים, בתי המשפט לענייני משפחה, בג"ץ, ועדות משרד החינוך וועדות הכנסת.

כיוון שתחומי העיסוק של המשרד נוגעים בסוגיות משפטיות ואנושיות במקביל, הליווי המשפטי שמעניקה עו"ד קנר אלימי הוא ליווי מקיף ואישי, המספק ללקוחותיו את המעטפת והתמיכה הכוללת.  

טרם הקמת המשרד, עבדה עו"ד קנר אלימי במשרד מוביל העוסק בדיני חינוך והשכלה גבוהה, במשפט חוקתי-מנהלי ובליטיגציה, ובנוסף עבדה עו"ד קנר אלימי במשרד מוביל העוסק בדיני משפחה.

במסגרת תרומתה לקהילה, מתנדבת עו"ד קנר אלימי ב'ועד הורי גני הילדים הארצי' וכן בארגון 'הורים למען אחריות מלידה' ופועלת נמרצות לקידום רגולציה בתחום הגיל הרך. 

עורכת הדין גל קנר אלימי בזוגיות ארוכת שנים עם זיוון, וביחד הם מגדלים את ילדיהם המשותפים, עומר ועמית, וכן שותפים בגידול שלוש בנותיו של זיוון מנישואיו הקודמים, תמוז, נטע ונוגה.